BERGER SOFT

IT - аутсорсинг

ABOUT

ІТ-аутсорсинг від компанії BERGER SOFT - це комплекс функцій щодо інформаційних технологій для зростання рентабельності вашого бізнесу та звільнення залежності від людського фактора.
Аутсорсинг – це передача бізнес-функцій сторонньому підряднику для їх професійного виконання. Команда BERGER SOFT має достатню кількість досвідчених фахівців з різними спеціалізаціями в у сфері ІТ. Будь-яка проблема буде вирішена колегіально, вчасно та якісно.

В залежності від необхідного рівня і якості сервісу, складається Договір. Де чітко прописано функції та графік роботи фахівців (цілодобово – 24/7/365, чи тільки в робочий час – 8/5). Тобто, незалежно від погодних умов і календарних свят, робота Вашої компанії не зупиниться. При цьому важливою перевагою є те, що згідно з договором, компанія-аутсорсер постійно діагностує роботу IT-інфраструктури компанії та усуненням проблеми буде займатися фахівець вже знайомий з усіма особливостями роботи системи, що істотно скорочує час, витрачений на усунення неполадок і дозволяє запобігти їх появі в надалі.

Функції ІТ-аутсорсингу

Команда BERGER SOFT забезпечує аутсорсинг ІТ «під ключ». А саме:

 • Організацію та обслуговування корпоративних інформаційних систем
 • Підтримку користувачів (Help Desk)
 • Організований переїзд
 • Створення багатофункціонального віртуального офісу, а також оренда інфраструктури
 • Datacenter, оренду серверів
 • Аудит і консалтинг
 • Організацію інформаційної безпеки

Переваги ІТ-аутсорсингу від BERGER SOFT

 • Стандартизація та документація

  Задайте питання співробітникам вашого ІТ-департаменту, чи є у них повна документація по ІТ-інфраструктурі? Чи є політики резервного копіювання, політики інформаційної безпеки, угода про рівень сервісу? Чи є в компанії план аварійного відновлення (DRP) і угода про рівень сервісу (SLA)? А на скільки вся ця документація актуальна? В рамках ІТ-аутсорсингу, проводиться повне документування всієї ІТ-інфраструктури, яка підтримується в актуальному стані протягом всього терміну дії контракту. Ми складаємо всі необхідні політики та регламенти, підписується SLA. Ми будуємо та оптимізуємо ІТ-інфраструктуру типовими методами у відповідність зі стандартами та рекомендаціями вендорів. Відповідно, якщо в майбутньому ваша компанія хоче змінити постачальника послуг - у вас не буде ніяких проблем. Найчастіше, як раз штатні системні адміністратори налаштовують все так, що ніхто не може розібратися і не ведуть ніякої документації.
 • Конфіденційність

  Під час укладання договору на ІТ-аутсорсинг, завжди прописується угода про конфіденційність, в якій вказується відповідальність за розголошення. Ми відстежуємо збереження всіх даних наших клієнтів, всі наші інженери мають обмежений доступ до інформації. Після укладення договору на ІТ-аутсорсинг, в кожної компанії ми розробляємо і впроваджуємо політику інформаційної безпеки. Інше питання, а на скільки ви довіряєте своїм системним адміністраторам? Ви впевнені в їх чесності? На скільки ви впевнені, що сама ІТ-інфраструктура налаштована так, що її неможливо зламати та вкрасти вашу інформацію? А найголовніше, що ви потім можете вимагати з фізичної особи? За статистикою крадіжка конфіденційних даних найчастіше відбувається за допомогою інсайда (тобто власними співробітниками компанії).
 • Максимально швидка реакція в 95% випадків

  І хоча в класичному варіанті ІТ-аутсорсингу, фахівці фізично не присутні у вас в офісі, ми вибудовуємо процес так, що 95% всіх інцидентів вирішуються дистанційно (засобами віддаленого адміністрування і через телефон). І лише в 5% випадків потрібно виїзд інженера, зазвичай це потрібно при необхідності ремонту будь-якого обладнання. Тоді звичайно потрібно очікування 1-2 годин.
 • Прозорість сервісу

  Звичайно зручно, коли системний адміністратор завжди під рукою. Інше питання, а чи завжди ви знаєте, що він робить, наскільки він завантажений і чи дійсно виконує ваші доручення максимально швидко? У договорі на ІТ-аутсорсинг буде чітко прописаний перелік робіт і час їх виконання. В кінці кожного місяця ви будете отримувати звіти про виконані роботи.